Канат джутовий 8м 200 м BIRLIK трирядний
Вага бухти - 7 кг.
Джутовий канат — це крутий виріб діаметром від 3 мм до 24 мм. Для виготовлення джутових канатів — довгі волокна джутового волокна, з яких після висушування і відділення волокон можна виготовити канат джутовий, шпагат дютовий. Оскільки канат джутовий виготовлений з натуральних волокон, він є екологічно чистим і не впливає на здоров’я людини, а також його гігроскопічний канат може швидко набирати вологу. Широко використовують джутовий канат у промисловості, будівництві, будівництві будинків з зрубу та їх декорування, а також у сільському господарстві.
Джутовий волокно
Джут (юта, калькутська пенька) — це екзотичний текстний матеріал, який ввозять до Європи зі Сходу. Порівнявши бавовну, льон і пень, джут належить до найважливіших рослинних волокон. За розмірами споживання у світовому масштабі джут займає друге місце після бавовни.
Джут належить до волокнистих рослин світового значення, у стеблях якого міститься 20-25% цінного волокна, що має таку ж міцність, як пенька. Одинокий джут набагато коротший за льон і пеньки. Його довжина досягає максимум 4 мм. Волокно джута дуже грубе, сухе, ламке, але міцне на розрив. Воно виявляється добрими прямими рисами. Інша виняткова риса волокна — це велика гігроскопія. Згідно з гегріскопією, воно є вищим від провідних рослинних волокон. При високій відносной вологості повітря джут містить до 30% вологості, залишаючись при цьому сухим на дотик. У хімічному відношенні джутове волокно дуже відрізняється від інших рослинних волокон. Воно містить багато домішок лігнину і бастіну (ввічливість, споріднена з лігнину, але більш гнучка).
Перевага джуту — це дешева, чистота волокна, відсутність перхлявості, легкість, висока гігроскопія та застиглість (при сплющуванні пряжі зберігають форму і далі). Але джутове волокно не без великих технічних недоліків: грубість волокна, швидка порча від води, невеликий термін служби.
Природне забарвлення джуту — жовтий, червонуватий і бурий. Найкращі сорти джуту мають світло-жовтий, іноді сіро-жовний або сірувато-сіристий колір і відрізняються великою рівномірністю по товщині, хорошим блиском і відомою м'якістю. Низькі сорти пофарбовані в темно-жовний або навіть у червонувато-бурний колір, мають нижчий блиск і більш жести. З часом джут темніє, втрачає блиск і слабшає міцність, особливо волога.
Переважністю джутового волокна є те, що воно у найбільшій мірі відповідає дереву за вміст лігнину (це природний високомолекулярний полімер, який скріплює волокна целюлози в дереві). Його наявність визначає механічні характеристики і водопровідність дерева. Саме тому джут широко використовується у виробництві міжвенцевих утеплітелів для дерев’яних будинків. Природне волокно з шовковистим м'яким блиском, перетворює інтер'єр, чудово вписується у широкий діапазон природних тонів.
З давніх - давен люди використовували джутове волокно для виготовлення канатів, грубого одягу. Наприкінці 18-го століття з'явилися нові технології, з джутового волокна почали прясти пряжу і ткати джутову тканину. Через особливості будівлі, джутове волокно - досить міцні, але грубі і жорсткі, тому з нього не можна отримати пряжу для виготовлення тонких тканин. Завдяки З джуту виготовляють мішки, які чудово вбирають вологу, але не пропускають її всередину. Нині джут здебільшого використовують для виготовлення веревок, шпагатів, мішельної тари, меблів та упаковки, щоб створити лінолеуму. . Також мішковина використовується для упаковки більш дорогих видів текстильного волокна: льону, бавовни та вовни. Найкращі сорти джуту йдуть на тканини і виготовлення тафтингових джуткових килимів, також роблять дешеві ткані килими та доріжки пофарбовані в яскраві кольори. З джуту роблять циновки, сумки, взуття, папір, геотекстильні матеріали. Джут використовується для створення композитних пластмас, які зберігають здатність джутового волокна видихати.
Основні | |
---|---|
Виробник | Birlik |
- Ціна: 1 470 грн